I-Nex 7.4.0-0~bzr890~20151204

4 grudnia, 2015

Posted In: I-Nex, Uncategorized

Witajcie drodzy użytkownicy programu. Dziś po bardzo długiej przerwie natchnęło mnie by zaktualizować nieco program, dokładniej rzecz biorąc usunąłem jedynie jeden plik odpowiedzialny za niepowodzenie instalacji programu, wykonałem także merge z innego repozytorium git. Jednym słowem duperele, ale upierdliwy błąd niepowodzenia instalacji mam nadzieję został naprawiony.

Przyjrzałem się też zmianom w bibliotekach z których korzystam w programie, zaistniały pewne zmiany jak i nowości w bibliotece libcpuid. Wprowadzona została możliwość sprawdzenia temperatury i napięcia. I-Nex już od dłuższego czasu niezależnie od biblioteki libcpuid posiada zaimplementowane owe funkcje. Z innych zmian to dodana obsługa procesorów INTEL BROADWELL, SKYLAKE oraz kilku modeli firmy AMD.

Niestety ostatnio, a dokładniej od roku nie mam czasu na rozwijanie programu, w międzyczasie powstało też kilka programów podobnych do I-Nex, nie zaniepokoiło mnie to jako konkurencja, są to dość ciekawe alternatywy dla CPU-Z, min CPU-X który znajdziecie na Githubie, a im więcej tego typu programów, tym lepiej dla mnie, zawsze można zobaczyć jak ktoś coś zrobił i co do tego wykorzystał. Ja to nazywam kopiowaniem, wy nazwiecie to idiotyzmem, bo po cóż tworzyć dwa takie same programy które mają ten sam cel. Ja na to wam w konkretny sposób nie odpowiem niestety.

Mam nadzieję że w najbliższym czasie wrócę do pisania programu, może nie już tak często i gęsto jak to bywało kiedyś, został mi także jeden komputer do postawienia na nogi, na którym zainstaluje ponownie system Manjaro aby prowadzić pakiety choć dla dwóch różnych systemów pakietowania.


Najnowsze komentarze

Reklama

OSSPlanet